Aktualności

Partner Eurocert

Jesteśmy partnerem Centrum Certyfikacji EUROCERT i za naszym pośrednictwem( opcja na miejscu lub z dojazdem) można wyrobić podpis elektroniczny! E-podpis- warto wiedzieć!

Zgodnie z Ustawą z dnia 5 września 2016 r. o usługach zaufania oraz identyfikacji elektronicznej (Dz. U. poz. 1579) dane w postaci elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym są równoważne pod względem skutków prawnych dokumentom opatrzonym podpisami własnoręcznymi.

Podpis elektroniczny umożliwia m.in.:

  • elektroniczne podpisywanie dokumentów w obrocie prawnym i handlowym
  • prowadzenie bezpiecznych transakcji elektronicznych przez Internet
  • elektroniczne podpisywanie oświadczeń woli oraz dokumentów w obrocie prawnym

eM Client 8 już jest!

Z ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że pojawiła się nowa wersja programu pocztowego eM Client, która otrzymała nr 8.Całkowicie przeprojektowany eM Client 8 przenosi produktywność na wyższy poziom dzięki ekscytującym nowym funkcjom, takim jak: funkcja notatek,odkładanie e-maili,śledzenie odpowiedzi, ulubione foldery, wyszukiwanie po stronie serwera wraz z regułami serwera, podgląd wszystkich załączników- oraz wiele wiele innych. Zapraszamy do zakupu nowej wersji 8 jak również w atrakcyjnych cenach aktualizacje.

Sprzedaż na allegro


Z pełnym zadowoleniem pragniemy poinformować, że uruchomiony został nowy kanał dystrybucji naszych towarów.Sprzedaż oferowanych przez nas produktów będzie odbywała się również poprzez serwis aukcyjny Allegro.
Oferować będziemy naszym klientom zarówno fabrycznie nowy sprzęt komputerowy jak i towary używane.
Kliknięcie w poniższe logo serwisu aukcyjnego przekieruje Państwa bezpośrednio do wystawianych przez nas przedmotów.