USŁUGI

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm i osób prywatnych.

Oferujemy miedzy innymi:

Outsourcing IT
Zastępujemy dla firm dział IT, czyli obsługujemy bieżące zgłoszenia, awarie sprzętu i oprogramowania, z wykorzystaniem onlinowej bazy zgłoszeń zgodnej z ITIL. Oferujemy także doradztwo informatyczne, w zakresie zakupu nowego sprzętu, oraz oprogramowania, w celu stałego rozwoju informatycznego naszych klientów. Prowadzimy także sprzedaż sprzętu zgodnego z wymaganiami stanowiska pracowników. Zajmujemy się także naprawami gwarancyjnym i pogwarancyjnymi komputerów, laptopów, drukarek.

Stale rozwijamy nasze obszary serwisowe, oraz wachlarz naszych usług zgodnie z potrzebami naszych klientów. Rozszerzyliśmy w ostatnich latach nasz repertuar o serwis drukarek Zebra, terminali Motorola, Systemy RCP. Podejmujemy się na ogół napraw wszystkich urządzeń podłączonych do systemów informatycznych, lub służymy pomocą w ich konfiguracji.

Serwery

Zajmujemy się administracją serwerów Windows i Linux. Szczególnie serwery Linux skrojone na potrzeby klienta pozwalają na zaoszczędzenie dużych kwot tam gdzie nie jest konieczny Windows. Na serwerach Linux wdrażamy takie usługi jak: serwer Samba (wymiany plików), kalendarze caldav, czat Jabber, serwery backupów i wiele innych. Mamy też duże doświadczenie we wdrażaniu chmury firmowej opartej na darmowej licencji Nextcloud. Chmura Nextcloud pozwala na udostępnianie plików w Internecie, spotkania online, kalendarze online. Posiadanie własnej chmury pozwala lepiej zabezpieczyć dane firmy, a także nie ma kosztów miesięcznych tylko jednorazowy związany z zakupem i konfiguracją sprzętu. Logowanie dwupoziomowe z wykorzystaniem tokenów ToTP praktycznie uniemożliwia włamanie się i wyciek danych. Sam decydujesz jak dużo miejsca potrzebujesz w chmurze na swoje dane, nie musisz płacić ogromnych abonamentów aby wszystko pomieścić.

Sieci komputerowe
Ważnym elementem każdej firmy jest sieć. Oferujemy:
– nowoczesne technologie sieciowe
– zapewniamy nadzór i sprawne zarządzanie sieciami
– zarządzanie i doradztwo w zakresie bezpieczeństwa sieci
– pełne wykonanie i zaprojektowanie sieci zgodnie z potrzebami klienta
– profesjonalny projekt i wykonanie bezpiecznej i wydajnej serwerowni
– tworzenie sieci wifi

Obsługa Klienta
Dla naszych stałych klientów oferujemy dostęp do naszej bazy zgłoszeń gdzie jednocześnie możemy zinwentaryzować urządzenia i posiadane licencje klienta. W każdym momencie można przejrzeć pełną historię zrealizowanych, a także trwających zleceń. Istnieje też możliwość sprawdzenia zinwentaryzowanego sprzętu, oraz historii połączonych z nim zgłoszeń.

Kopie zapasowe

Naszym priorytetem u każdego klienta jest bezpieczeństwo danych, dlatego oprócz konfiguracji lokalnych kopii w siedzibie klienta oferujemy możliwość wykonywania backupów na nasze serwery, co daje gwarancję bezpieczeństwa w przypadku wypadków losowych na terenie firmy takich jak pożar, kradzież czy zalanie serwerowni. Oferujemy duże przestrzenie dyskowe w przystępnych cenach. Posiadamy bardzo szybkie łączenie światłowodowe zapewniające wysokie transfery dające gwarancję, że kopie zostaną wykonane na czas oraz w razie wypadku przywrócone w jak najkrótszym czasie. Gwarantujemy też szyfrowane połączenie między Państwa firmą a naszymi serwerami kopii zapasowych co dodatkowo zabezpiecza dane przed wyciekiem w trakcie wykonywania backupu.

Kwalifikowany podpis cyfrowy

We współpracy z firmą Certum oferujemy kwalifikowane podpisy cyfrowe, które pozwalają na załatwienie wielu spraw urzędowych, czy podpisania wszelakich umów na odległość. Do wydania podpisu wystarczy dowód i pół godzinne spotkanie w naszej lub Państwa siedzibie.

Domeny i Hostingi

Oferujemy obsługę i doradztwo w zakresie zarządzania i konfiguracji domen, certyfikatów SSL, hostingów różnych dostawców. Możemy Ci pomóc w stworzeniu twojego miejsca w internecie, pomóc zakupić i skonfigurować twoją nazwę domenową, opublikować stronę, czy założyć skrzynki e-mail.Oferujemy obsługę i doradztwo w zakresie zarządzania i konfiguracji domen, certyfikatów SSL, hostingów różnych dostawców.

Pomoc zdalna

Aby zrealizować zlecenia w możliwie najkrótszym czasie oferujemy pomoc zdalną przy użyciu oprogramowania TeamViewer®. Do komputera klienta podłączamy się tylko za jego zgodą. Oprogramowanie po wykonanej usłudze nie pozwala na żadne połączenia z naszej strony bez zgody odbiorcy. Program nie instaluje się na komputerze i nie uruchamia się samodzielnie.